Modne kolory na wiosnę

„W marcu jak w garncu”, a „Kwiecień – plecień bo przeplata…” – któż z nas nie zna tych powiedzonek dotyczących wiosennych miesięcy? Nie da się co prawda ukryć, że rzeczywiście, pogoda wiosną bywa kapryśna, ale nie można też jej demonizować, bowiem od kilku lat wiosnę mamy w Polsce bardzo ciepłą. Co zaś za tym idzie, dość szybko chowamy do szafy zimowe ciuchy i zmieniamy je na coś lżejszego. Przemawia za tym nie tylko aura, ale też nasza chęć niejako „przywołania” wiosny, już na dobre. Lubimy się wygrzewać w tych pierwszych, ciepłych promieniach słonecznych, i może właśnie dlatego nie chcemy, by zima wracała. Poznaj modne kolory na wiosnę!

modne kolory na wiosnę

Modne kolory na wiosnę – Wiosenna lekkość

Czujemy się lepiej, mogąc założyć lekką bluzkę lub sweter, wygodne spodnie i sportowe obuwie, zamiast kurtek i ciężkich, zimowych butów, dlatego te pierwsze naprawdę w szybkim tempie zastępują swoich zimowych poprzedników. Na ulicach nietrudno jest dostrzec pierwsze wiosenne stylizacje i kipiącą z nich radość. Wiosna to przecież czas żywych, wesołych i energetycznych barw, stąd nagły wysyp kolorów na ulicach. Nie zapominajmy też, że to pora roku, podczas której jest tak wiele okazji do świętowania, że każdy z nas chce wyglądać dobrze, udać się na zakupy i wrócić do domu z zestawem nowych ciuchów. Święta, wesela, komunie… Opracowanie stylizacji na te wszystkie ważne wydarzenia wcale nie jest prostą sprawą!

modne kolory na wiosnę

Gdzie uzupełnić szafę na wiosnę?

Na szczęście, z pomocą przychodzą nam sklepy i butiki, które zachęcają nas do zakupów promocjami, przecenami, obniżkami… Tak, aby każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie, odpowiadającego jego gustowi oraz portfelowi. Zachwycają nas tysiące wiosennych barw. Nie ma więc możliwości, byśmy wyszli ze sklepu z pustymi rękami! Gdyby tak się jednak jakimś cudem stało, to wciąż mamy do dyspozycji asortyment setek sklepów internetowych. Te oferują często nie tylko więcej, ale też taniej, dlatego nie powinniśmy mieć najmniejszego nawet problemu ze znalezieniem tam pięknej, wzorzystej sukienki i pasujących do niej butów.

Niezależnie od tego, na jaką okazję ubrań poszukujemy, z pewnością znajdziemy perełki, które nas usatysfakcjonują. Tej wiosny warto pomyśleć o odświeżeniu swojej garderoby i zafundowaniu sobie kilku strojów i dodatków, które uzupełnią naszą stylizację. Być może pasek, który wpadł nam w oko, okaże się fantastyczny w zestawieniu z naszymi ulubionymi dżinsami, a eleganckie sandałki będą doskonale pasowały do zwiewnej, pastelowej sukienki. Jeśli wpadły nam w oko, to nie wahajmy się zbyt długo, lecz czym prędzej je kupmy!

Redakcja malagarderoba.pl