Modne fryzury w 2022

Jakie modne fryzury w 2022 roku można polecić najbardziej? Z pewnością hitem wśród kobiet będzie tak zwany bob z grzywką. Cechuje je przede wszystkim prostota w ułożeniu oraz lekkość i delikatność. Jest to fryzura uniwersalna i pasuje do praktycznie każdego rodzaju fryzury. Modne fryzury w 2022 roku z pewnością się na tym nie kończą.

modne fryzury w 2022

Co wróci do mody w 2022?

Królować będzie też tak zwany paź, również swego rodzaju lekka i prosta fryzura, która dodatkowo szybko schnie. Jej długość zazwyczaj sięga gdzieś do brody, jest to spore ułatwienie w kwestii pielęgnacji włosów, a przy okazji bycia modnym. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do bobu – paź nie jest tak uniwersalny i nie pasuje do każdej kobiety, pomyśleć powinny nad nim przede wszystkim panie z dłuższą i szczuplejszą twarzą. Obie te fryzury wymagają też raczej prostych naturalnie włosów, należy pamiętać o tym w przypadku przesadnie kręcących się końcówek. Najlepiej fryzury te wyglądają, gdy mają powywijane kosmyki. Paź jest nieco bardziej wymagający w kwestii ułożenia, ale to kwestia odpowiedniej wprawy.

Jakie modne fryzury w 2022 czekają nas w przypadku mężczyzn?

Powróci parę fryzur z dawnych czasów, chociażby Davida Beckhama i jego boiskowych wyborów. Królują generalnie wybory proste, sportowe i stawiające na wygodę. Przykładowo może to być tak zwany buzz cut, czyli krótkie przycięcie na kilka milimetrów. Znacznie ułatwia to życie panom, którzy nie mają specjalnie czasu na kombinowanie z porannym układaniem włosów. W przypadku buzz cut włosy ułożone są właściwie po bezpośrednim wyjściu z łóżka. Pochwalić się taką fryzurą może chociażby aktor Chris Evans. Nie traci na popularności tak zwana French Cop, czyli mocne ścięcie po bokach i wyraźna grzywka. Dochodzi tu do pewnego kontrastu, który ładnie wygląda, gdy mamy włosy kręcone. Istnieją jednak też wersje dla osób z włosami długimi. Fryzurę taką stosuje chociażby znany aktor Cillian Murphy.

modne fryzury w 2022

Tutaj musimy jednak postawić na profesjonalnego fryzura, efekt bardzo ciężko jest uzyskać samemu. Trochę łatwiej o to w przypadku Side part, czyli odpowiednim ułożeniu włosów z przedziałkiem po boku. Jeżeli chodzi o modne fryzury w 2022 będzie to absolutny priorytet. Nie zależą one od konkretnej długości włosów, więc warto to przemyśleć. Bardzo pomocna w ułożeniu takiej fryzury bywa odpowiednia pomada wodna. Ponadto modne fryzury w 2022 pomocne będą w przypadku włosów długich, należy postarać się wtedy o fryzurę Undercut, które też stawia na skrócenie boków, ale odznacza się znaczniejszą grzywką.

Redakcja malagarderoba.pl