Sprawdzony jubiler – najlepsza biżuteria ślubna

Biżuteria ślubna powinna być kupiona w miejscu, które jest sprawdzone. Jest to coś, co ma przetrwać wiele lat i zawsze wyglądać dobrze. Dlatego też warto znaleźć jubilera, który cieszy się świetnymi opiniami i ma szeroki wybór biżuterii. W końcu każdy z nas ma inny gust i poszukuje innych obrączek czy pierścionka zaręczynowego. W naszym artykule znajdziesz praktyczne porady, jak wybrać biżuterię ślubną i gdzie najlepiej ją kupić! Sprawdzony jubiler i najlepsze obrączki i pierścionki – to tutaj!

Obrączki ślubne – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Obrączki ślubne powinny podobać się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Można jednak postawić na modele, które wyglądają nieco inaczej w wersji damskiej i męskiej. Mowa tu np. o dodatkowym diamencie w obrączce żony, który nada jej kobiecości i delikatności. Obrączki ślubne mogą mieć wiele różnych wykończeni, kształtów i kolorów. Do wyboru jest kilka typów złota. Koniecznie zwróć uwagę na jego próbę. Im wyższa próba, tym więcej złota zawiera biżuteria. Jednak trzeba wiedzieć, że złoto samo w sobie jest kruche i delikatne. Dlatego też wymieszanie go z innym kruszcem sprawia, że można z niego tworzyć biżuterię. Obrączki ślubne mogą mieć personalizowany grawer. Zwykle taka opcja jest w cenie biżuterii. Warto wybrać ją i umieścić na obrączkach np. datę ślubu lub swoje imiona. 

Pierścionek zaręczynowy – jak wybrać odpowiedni model?

Wybierając obrączki ślubne sprawa jest dosyć prosta. Wspólnie można zadecydować, który model wybrać. Jednak sprawa z pierścionkiem zaręczynowym jest bardziej problematyczna. Po pierwsze trzeba wybrać model, który spodoba się ukochanej. Po drugie trzeba dowiedzieć się, jaki rozmiar wybrać! To właśnie ta sprawa jest nieraz najtrudniejszym krokiem. Jak więc sprawdzić, jaki rozmiar ma nasza partnerka? Można do tego wykorzystać jej inne pierścionki. Pomocna może okazać się informacja od przyjaciółki czy mamy – czasem mają one taką wiedzę! Jubilera oferuje także miarkę, która może posłużyć do sprawdzenia rozmiaru ukochanej. Trzeba jednak uważać, aby się nie zorientowała!

Gdzie kupić obrączki ślubne i pierścionek zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy, tak samo jak obrączki ślubne, warto kupić u sprawdzonego jubilera. Łatwo sprawdzić online dostępne opcje. Do wyboru jest masa znanych sklepów i sieci, jednak warto popatrzeć także na mniejsze, mniej znane propozycje. U takich jubilerów można znaleźć dużo korzystniejsze ceny, a do tego biżuteria ślubna jest tu naprawdę unikatowa. Z pewnością znajdziesz masę inspirujących opcji. Zarówno pierścionki zaręczynowe jak i obrączki powinny być trwałe i ponadczasowe, aby zawsze nam się podobały. Jubilerzy są zarówno stacjonarnie, jak i online. Dzięki stronom internetowym możesz przeglądnąć różne propozycje, a następnie wybrać się do sklepu i sprawdzić, jak dana biżuteria prezentuje się na żywo. Na pewno uda Ci się znaleźć perfekcyjny zestaw! 

Redakcja malagarderoba.pl