Dyskretny i niewidoczny – biustonosz Corin Virginia

Dobrze dobrany biustonosz to podstawa udanej stylizacji. Odpowiedni stanik sprawia, że ubranie prezentuje się dobrze na figurze. Jeśli szukasz uniwersalnego modelu, który mogłabyś założyć pod każdą bluzkę, koniecznie wypróbuj model Corin Virginia. 

Minimalistyczny i elegancki wygląd

Wygląd spodoba się z pewnością kochającym minimalizm. Zupełnie gładkie miseczki, mostek zdobiony jedynie delikatną kokardką i zdobione haftem ramiączka – to recepta na idealny t-shirt, który pozostanie niewidoczny nawet pod obcisłymi czy transparentnymi ubraniami. Jednak biustonosz Corin Virginia to coś więcej niż estetyka. To znakomita konstrukcja podtrzymująca nawet ciężki biust.  Biust zostaje zebrany, podniesiony i ładnie zaokrąglony.

Nowoczesne technologie

Na uwagę zasługuje użyta przy produkcji biustonoszy Corin Virginia 17871 technologia: miseczki formowane termicznie wykonane zostały z ultra lekkiego, trójwymiarowego materiału SPACER. Jest to na tyle innowacyjny materiał, że składają się na niego trzy warstwy warstwy tekstylnej pomiędzy, którymi jest pianka 3D. Dzięki tej niezwykłej technologii biustonosz lekki i przewiewny. Twoja skóra może oddychać, a Ty czujesz się komfortowo. Biustonosz dopasowuje się też do kształtu piersi, jednocześnie modelując delikatnie zaokrąglony profil. 

Inne modele z serii Corin Virginia

Corin Virginia to także bardotki czyli modele do noszenia bez ramiączek. Jest to model nisko zabudowany, nadający się świetnie do mocno wyciętych sukienek i bluzek. Idealnie gładkie miseczki pozostają niewidoczne nawet pod obcisłymi ubraniami.  Biustonosze z odpinanymi ramiączkami poszukiwane są szczególnie pod suknie ślubne i wieczorowe. Wspomniany już materiał SPACER wykorzystywany został także w modelach do karmienia. Wysoki komfort noszenia i przewiewność biustonosza do karmienia Corin Virginia czyni z niego znakomitą alternatywę dla zwykłych miękkich tego typu staników.

Nagrody i innowacje

Warto dodać jeszcze, że firma Corin odznacza się na polskim rynku bieliźnianym innowacyjnym podejściem do produkcji i wdrażaniem nowych technologii. Przykładem mogą tu być wyjątkowe badania naukowe nad optymalnym kształtem biustonosza, przeprowadzone we współpracy z Politechniką Łódzką i Centrum Zdrowia Matki Polki. Wspomniany model Corin Virginia 17871 był wielokrotnie odznaczany przez różne gremia, w tym  zdobył tytuł „brylantu wśród biustonoszy” przyznawany w plebiscycie Brafittingowego Bestsellera Roku 2018 przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu.

Redakcja malagarderoba.pl