Jak dobrać strój kąpielowy?

Przedstawicielki płci pięknej mogą prezentować się świetnie na plaży jeżeli postawią na odpowiedni strój kąpielowy, który będzie właściwie dopasowany do ich sylwetki. Kobiety często zastanawiają się nad wyborem między strojem jednoczęściowym, a bikini. Jak dobrać strój kąpielowy?

jak dobrać strój kąpielowy

Strój kąpielowy a figura – czy to naprawdę ma znaczenie?

Dla kobiet wybierających się nad jezioro lub basen, zdecydowanie najbardziej istotna powinna być wygoda. Z kolei przedstawicielkom płci pięknej, które planują się opalać zaleca się wybranie kostiumu, który będzie w stanie to ułatwić.

Koniecznie należy pamiętać, aby plażowe stylizacje pasowały zarówno do stylu, jak i preferowanych wakacyjnych aktywności. Oczywiście przedstawicielkom płci pięknej zawsze będzie zależało na tym, aby świetnie się prezentowały. Poleca się w tym celu zwrócenie uwagi na krój, kolor, a także detale.

Jak dobrać strój kąpielowy – jabłko

Warto wiedzieć, że jabłko jest typem sylwetki, którą będzie determinował brzuszek większych rozmiarów. Należy jednak zaznaczyć, że w zdecydowanej większości przypadków będzie on dodatkowo połączony z proporcjonalnymi ramionami, zgrabnymi nogami czy ładnym biustem.

Przedstawicielki płci pięknej posiadające omawianą sylwetkę muszą zdawać sobie sprawę, że wbrew pozorom mają bardzo proste zadanie. Wystarczy bowiem podkreślić praktycznie wszystkie swoje atuty, a wspomnianą oponkę pozostawić w cieniu. Jak można tego dokonać w praktyce?

Rekomenduje się rozejrzenie się za strojami kąpielowymi, które będą kojarzyły się ze stylem retro. Oczywiście nie można zapomnieć o jednoczęściowych kostiumach o kąpielowym kroku. Dobrym rozwiązaniem będzie także zdecydowanie się na ciemną kolorystykę.

Koniecznie trzeba zaznaczyć, że panie o omawianej sylwetce, które uwielbiają uprawiać sport mogą liczyć na bardzo szeroki wybór designerskich, sportowych strojów, które będą w stanie optycznie modelować figurę. Panie powinny swoje plażowe stylizacje wesprzeć właściwymi akcesoriami, które będą w stanie dodać im pewności siebie.

jak dobrać strój kąpielowy

Jak dobrać strój kąpielowy – klepsydra

Kobiety zbudowane proporcjonalnie, które posiadają ramiona identycznej szerokości co biodra nie powinny mieć większych problemów, jeżeli chodzi o dobranie właściwego stroju kąpielowego. Przedstawicielki płci pięknej będą bowiem w zdecydowanej większości dostępnych na rynku stylizacji prezentowały się fantastycznie. Paniom rekomenduje się postawienie na proporcje. Kobiety nie powinny także rezygnować z eksponowania figury w skąpym bikini.

Redakcja malagarderoba.pl