Z czym łączyć klapki Birkenstock Arizona?

Klapki Birkenstock cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, są wygodne, dobre jakościowo i można je stylizować na wiele sposobów. Modelem, który cieszy się największą popularnością są klapki Birkenstock Arizona. Znany model z dwoma paskami i klamerką można zobaczyć w ciepłe dni na stopach na prawdę wielu osób. Co mają w sobie takiego, że ludzie je pokochali i z czym je nosić aby wyglądać dobrze? Przeczytasz w tym artykule.

Czym Birkenstocki zasłużyły sobie na taką popularność?

O dziwo z założenia są to buty ortopedyczne. Ich pierwotnym celem nie było podbicie serc swoim wyglądem, który swoją drogą ma wielu przeciwników, a niesamowitą wygodą. Tak się zresztą stało. Klapki Birkenstock mają podeszwę stworzoną tak, aby odwzorowywała naturalny kształt stopy. Dzięki temu chodząc w nich stopy pozostają zdrowe i nawet po przejściu wielu kilometrów nie odczuwa się bólu. To właśnie ich fenomen. Wygląd miał być sprawą drugorzędną, dziś jednak te buty cieszą się ciekawym designem i zdjęciami w stylizacjach nie jednej stylistki i blogerki modowej.

Czy można wyglądać stylowo nosząc klapki Birkenstock Arizona?

Zdecydowanie tak! I udowodniła to już nie jedna osoba. Z czym w takim razie łączyć klapki, aby wyglądać dobrze? Doskonale sprawdzają się nie tylko w połączeniu z typowo plażowymi stylizacjami, jak szorty i ciekawy top, ale również tymi bardziej miejskimi, a nawet romantycznymi. Niezależnie od okazji Birkenstocki mogą prezentować się świetnie i pasować do sytuacji.

  • Kiedy idziesz na ważniejsze spotkanie postaw na spodnie garniturowe lub cygaretki, dobierz do tego luźniejszą koszulę, złote dodatki i eleganckie klapki Birkenstock Arizona wpasowujące się złotymi klamrami do reszty dodatków.
  • W ciepłe dni postaw na zwiewną sukienkę z ciekawym printem lub w pastelowym kolorze i połącz ją z klapkami w ciekawym kolorze. W ten sposób szybko dodasz swojej stylizacji życia i zaskakującego elementu.
  • To nie wszystko, te wyjątkowe klapki, królują w miejskich stylizacjach. Nie zależnie czy postawisz na rurki, mom jeans, czy szorty połączone z prostą górą, to model Arizona genialnie wpasuje się do stylizacji.

Mówi się, że jeśli Brikenstock Arizona nie skradły Twojego serca swoim wyglądem, to skradną je wygodą. Coś w tym musi być, bo pomimo że przez wiele osób zostały okrzyknięte najbrzydszymi butami, to nie trzeba długo szukać kogoś, kto będzie miał je na nogach. Jednocześnie ich prostota sprawia, że są na tyle wielofunkcyjne, aby nie zastanawiać się z czym je zestawić. Po prostu wyglądają dobrze w większości stylizacji. 

Redakcja malagarderoba.pl